17259.
422. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Jászai Mari levelei. Sajtó alá rendezte: Kozocsa Sándor. A szerző, Kozocsa Sándor. (1904-1991) könyvtáros, bibliográfus, irodalomtörténész által DEDIKÁLT példány. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, javított gerinccel, kissé kopott borítóval.