17376.
422. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Epigrammák. Irodalmi Kincstár VIII. Pest, 1862, Heckenast Gusztáv (Landeres és Heckenast), 206 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón apró sérülésekkel, tulajdonosi névbejegyzéssel, a belső kötéstáblán ceruzás firkával.