Daudet Alfonz:Művész házasságok és egyéb elbeszélések. III. Irodalmi Szecesszió, szerk.: Rózsa Miklós. Bp., 1900., Sachs és Pollák. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borító.