Hollóházi porcelán fecsegő lányok, kézzel festett, jelzett, kis kopásn... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Hollohazi-porcelan-fecsego-lanyok-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-24-5-cm~II2676640
2676640
11234
421
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Hollóházi porcelán fecsegő lányok, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 24,5 cm
: karap_norbert
Katalognummer: