Herendi porcelán virágmintás süteményes készlet 5 + 1 darabos, hiányos... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-porcelan-viragmintas-sutemenyes-keszlet-5-plus-1-darabos-hianyos-kezzel-festett-jelz~II2676146
2676146
11130
421
15000
Beschreibung: Herendi porcelán virágmintás süteményes készlet 5 + 1 darabos, hiányos, kézzel festett, jelzett, kis kopással
: karap_norbert