Tófej retró mázas kerámia váza, jelzett, minimális kopással, m: 24 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Tofej-retro-mazas-keramia-vaza-jelzett-minimalis-kopassal-m-24-cm~II2672640
2672640
11070
421
Art-ceramics
Beschreibung: Tófej retró mázas kerámia váza, jelzett, minimális kopással, m: 24 cm
: karap_norbert