H. Ráhmer Mária (1911-1998): Teniszező fiú. Festett mázas kerámia, jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/H-Rahmer-Maria-1911-1998-Teniszezo-fiu-Festett-mazas-keramia-jelzett-kis-kopasnyomokka~II2673145
2673145
11010
421
Art-ceramics
Beschreibung: H. Ráhmer Mária (1911-1998): Teniszező fiú. Festett mázas kerámia, jelzett, kis kopásnyomokkal, lepattanással, m: 17 cm
: tm