Poschinger irizáló üveg váza szál díszítéssel, 2 db, egyik matricával... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~500007/Poschinger-irizalo-uveg-vaza-szal-diszitessel-2-db-egyik-matricaval-jelzett-kis-kopasny~II2675713
2675713
11352
421
Glass-objects
Beschreibung: Poschinger irizáló üveg váza szál díszítéssel, 2 db, egyik matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17 és 19 cm
: tm