Olaszország 1942. "Padovai Egyetem" kétoldalas Br emlékérem. Szign.:Lu... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Numismatik/Weltweit-Gedenkmunzen-Plaketten~3000012/Olaszorszag-1942-Padovai-Egyetem-ketoldalas-Br-emlekerem-SzignLuciano-Mercante-37mm-T2-~II2676158
2676158
32553
421
Worldwide commemorative medallions and plaques
Numismatik
Beschreibung: Olaszország 1942. "Padovai Egyetem" kétoldalas Br emlékérem. Szign.:Luciano Mercante (37mm) T:2 patina
Italy 1942. "University of Padova" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Luciano Mercante (37mm) C:XF patina
: sza