31012.
421. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" aranyozott fém emlékérem sérült díszdobozban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)