31459.
421. Gelaufene Fernauktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
1932. "Az érdem jeléül - Kaposvárott, 1932 / Pécsi és Kaposvári Nemzeti Kaszinók Közti Bridge verseny" egyoldalas jelzett Ag emlékplakett, SGA gyártói jellel, gravírozva. Szign.:Exner Károly. Eredeti tokban (21,93g/44x27mm) T:2 patina, kopott tok