Omega Seamaster replika japán quartz szerkezettel, férfi karóra, kopot... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Uhren~500010/Omega-Seamaster-replika-japan-quartz-szerkezettel-ferfi-karora-kopott-femszijjal-kopasnyomo~II2677208
2677208
11587
421
3200
Watches
Rufpreis:
3 200 HUF 8,65 EUR , 9,41 USD
Beschreibung: Omega Seamaster replika japán quartz szerkezettel, férfi karóra, kopott fémszíjjal, kopásnyomokkal, működik, d:37mm