1933 Jamboree Magyar Cserkész Budapest-Gödöllő, 6. sz., 1933 aug. 7., szerk.: Dr. Koszterszitz József. Fekete-fehér képekkel, a 14. oldalon térképpel, sérült, szétvált borítóval, 16 p.