M. kir Bethlen Gábor 10. Honvéd Gyalogezred géppuskás századának tabló... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Militaria~500028/M-kir-Bethlen-Gabor-10-Honved-Gyalogezred-geppuskas-szazadanak-tablokepe-16x12-cm-kartonon~II2669931
2669931
13314
421
Military
Beschreibung: M. kir Bethlen Gábor 10. Honvéd Gyalogezred géppuskás századának tablóképe 16x12 cm kartonon, kissé sérült.
: ra