12462.
421. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
cca 1978-79 Emlékkönyv, sok bejegyzéssel, gyerekrajzokkal, kopott vászonkötésben