12438.
421. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
cca 1916-1967 Régi napló, 12 kézzel beírt oldal, barna vászonborítású csatos füzetben, aranyozott lapélekkel + emlékkönyv, kézzel írt bejegyzésekkel, rajzokkal