Pápa város ostroma. 1597-es metszet alapján XIX. században festett akv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Historische-Dokumenten-Handschriften~500019/Papa-varos-ostroma-1597-es-metszet-alapjan-XIX-szazadban-festett-akvarell-Vaszonra-kasirozv~II2640318
2640318
12429
421
15000
Historical documents, manuscripts
Beschreibung: Pápa város ostroma. 1597-es metszet alapján XIX. században festett akvarell. Vászonra kasírozva, szakadásokkal 60x48 cm
: nagy_andras