Zsolnay virág mintás 4 db teás csésze aljjal. Matricás, jelzett, kopot... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Zsolnay-virag-mintas-4-db-teas-csesze-aljjal-Matricas-jelzett-kopott~II2677103
2677103
11708
421
Flea Market
Beschreibung: Zsolnay virág mintás 4 db teás csésze aljjal. Matricás, jelzett, kopott.