Rokokó stílusú fali dísz. Aranyozott, zománcozott fém, kézzel festett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Rokoko-stilusu-fali-disz-Aranyozott-zomancozott-fem-kezzel-festett-mintaval-Jelzes-nel~II2674419
2674419
11738
421
8500
Flea Market
Beschreibung: Rokokó stílusú fali dísz. Aranyozott, zománcozott fém, kézzel festett mintával. Jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, 38x37 cm
: karap_norbert