14749. 421. Gelaufene Fernauktion Drucksachen
1 000 HUF
0 HUF
1936 Hungaria asztali naptár, négynyelvű, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Bp., M. Kir. Külkereskedelmi Hivatal. Spirálfűzött, kopott, sérült, 25x21 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor