1931--1933 Képes Pesti Hírlap több egybefűzött, kb. 30 száma, közte sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~1000002/1931-1933-Kepes-Pesti-Hirlap-tobb-egybefuzott-kb-30-szama-kozte-szamos-szakadozott-es-~II2650520
2650520
14720
421
Printed Materials
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: 1931--1933 Képes Pesti Hírlap több egybefűzött, kb. 30 száma, közte számos szakadozott, és sérültek, hiányos is.
: tg