19055.
421. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Antik likőrös palack, fújt, csiszolt üveg, ezüst foglalattal, kopott, jelzett m: 16 cm