10655.
421. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
XVIII. sz. utolsó harmada Robert Bénard (1734-1777): Argenteur, Pl. II.,rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 22x35 cm