10469.
421. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Olvashatatlan jelzéssel (középen lent): Labdázó nők. Vegyes technika, papír, jelzett, sérült. Üvegezett fa keretben. 27,5x41 cm