Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent): Pipázó férfi portréja. Olaj, fa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-jelzessel-jobbra-lent-Pipazo-ferfi-portreja-Olaj-farost-Dekorativ-fakeretb~II2672631
2672631
10490
421
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent): Pipázó férfi portréja. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 40×30 cm
: pk