10334.
421. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
26 000 HUF
70,27 EUR, 76,47 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Városi élet, 1974. Olaj, farost. Bal felső sarkában kissé sérült. 30x71,5 cm