Markovich jelzéssel: Erdei fények. Olaj, karton. Hátoldalán Postatakar... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Markovich-jelzessel-Erdei-fenyek-Olaj-karton-Hatoldalan-Postatakarekpenztar-aukcios-ragl~II2674041
2674041
10408
421
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Markovich jelzéssel: Erdei fények. Olaj, karton. Hátoldalán Postatakarékpénztár aukciós raglapjával 1929-ből. Sérült. 59×48,5 cm
: karap_norbert