Jelzés nélkül: Hegyi tó alakkal. Olaj, farost, kopott keretben. 40,5x5... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Hegyi-to-alakkal-Olaj-farost-kopott-keretben-40-5x54cm~II2632896
2632896
10534
421
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Hegyi tó alakkal. Olaj, farost, kopott keretben. 40,5x54cm
: pk