10598.
421. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül: Csónakázó hölgy. Akvarell, papír, hullámos, üvegezett, sérült fakeretben. 32x42cm