10381.
421. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Ács Ágoston jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost. Kissé sérült. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 21,5x26,5 cm.