10330. 421. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 400 HUF
0 HUF
Zádor István (1882-1963): Budapesti látkép. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, kissé sérült, apró foltokkal, 24,5x48,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk