4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Vetlényi Zsolt (1967-): Beszélgetés az Üveg-tenger-parton. Színes rézkarc, merített papír, jelzett, számozott: 72/100, 7,5×7,5 cm