Turiák Ödön (1884-1937): Tabán, 1918. Akvarell, papír, jelzett, karton... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Turiak-Odon-1884-1937-Taban-1918-Akvarell-papir-jelzett-kartonra-kasirozva-lapszeli-~II2630005
2630005
10300
421
Beschreibung: Turiák Ödön (1884-1937): Tabán, 1918. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lapszéli apró sérüléssel, 31×40 cm
: karap_norbert