Nagy Ernő (1881 - ): Olvasó lány. Olaj, vászon, restaurált, apró sérül... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Nagy-Erno-1881-Olvaso-lany-Olaj-vaszon-restauralt-apro-serules-Diszes-serult~II2605865
2605865
10223
421
24000
Rufpreis:
24 000 HUF 64,86 EUR , 70,59 USD
Beschreibung: Nagy Ernő (1881 - ): Olvasó lány. Olaj, vászon, restaurált, apró sérülés. Díszes, sérült keretben. 50x60cm
: tm