Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Mark-Markus-Anna-1928-Konstruktivista-kompozicio-Szitanyomat-papir-jelzett-muveszpC3~II2581095
2581095
10201
421
42000
Rufpreis:
42 000 HUF 113,51 EUR , 123,53 USD
Beschreibung: Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Üvegezett fa keretben, 45×34 cm.
: pelikán_kristóf