Mannheim Róza (1880-1965): Könyöklő lány. Akvarell, ceruza, papír, jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Mannheim-Roza-1880-1965-Konyoklo-lany-Akvarell-ceruza-papir-jelzett-serult-foltos-~II2620446
2620446
10199
421
Beschreibung: Mannheim Róza (1880-1965): Könyöklő lány. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, sérült, foltos, 29×23 cm
: ekb