Lődör Jenő (1904-?): Sorok Torkolat (Zsennye). Olaj, karton. Jelzett.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Lodor-Jeno-1904-Sorok-Torkolat-Zsennye-Olaj-karton-Jelzett-Hatoldalan-autograf-feli~II2674040
2674040
10194
421
Beschreibung: Lődör Jenő (1904-?): Sorok Torkolat (Zsennye). Olaj, karton. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Sérült. 50x60 cm
: karap_norbert