Helbing Ferenc (1870-1958): Gellért szobor. Színes rézkarc, papír, jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Helbing-Ferenc-1870-1958-Gellert-szobor-Szines-rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-fakeretbe~II2672698
2672698
10131
421
Beschreibung: Helbing Ferenc (1870-1958): Gellért szobor. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21×29 cm
: pk