Gy. Szabó Béla (1905-1985): Lelac Rouge, 1967. Fametszet, kézi levonat... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gy-Szabo-Bela-1905-1985-Lelac-Rouge-1967-Fametszet-kezi-levonat-papir-jelzett-Uvegeze~II2664770
2664770
10123
421
Beschreibung: Gy. Szabó Béla (1905-1985): Lelac Rouge, 1967. Fametszet, kézi levonat, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 43x30 cm
: pk