Gerendás Paula (?- ): Balatoni türkiz (vitorláskikötő). Vegyes technik... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gerendas-Paula-Balatoni-turkiz-vitorlaskikoto-Vegyes-technika-papir-jelzett-Uveg~II2668047
2668047
10107
421
Beschreibung: Gerendás Paula (?- ): Balatoni türkiz (vitorláskikötő). Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett keretben, 24x17 cm
: pk