Fajó János (1937-2018): Körmetszés. Szitanyomat, papír. Hátoldalán pec... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Fajo-Janos-1937-2018-Kormetszes-Szitanyomat-papir-Hatoldalan-pecsettel-jelzett-Bal-al~II2676616
2676616
10086
421
40000
Beschreibung: Fajó János (1937-2018): Körmetszés. Szitanyomat, papír. Hátoldalán pecséttel jelzett. Bal alsó sarkában sérült. 34,5x29 cm.
: ekb