10046. 421. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
7 000 HUF
0 HUF
Breznay József (1916-2012)-Mácsai István (1922- 2005): Aratósztrájk. Színezett rézkarc, papír, feltekert állapotban, , foltokkal, hajtásnyomokkal, jelzett, 29×52 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert