Arató István (1922-2010): Nádas. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett fa k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Arato-Istvan-1922-2010-Nadas-Olaj-karton-jelzett-Uvegezett-fa-keretben-25C39733-cm~II2672392
2672392
10008
421
14000
Beschreibung: Arató István (1922-2010): Nádas. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett fa keretben, 25×33 cm
: pk