Deák Ferenc (1935-2013): Ex libris Dr. Illyés Sándor László. Rézkarc,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Ex-libris-Kleingrafik~500003/Deak-Ferenc-1935-2013-Ex-libris-Dr-Illyes-Sandor-Laszlo-Rezkarc-papir-jelzett-12C3976-c~II2676196
2676196
10628
421
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Deák Ferenc (1935-2013): Ex libris Dr. Illyés Sándor László. Rézkarc, papír, jelzett, 12×6 cm, üvegezett fakeretben
: karap_norbert