15005. 421. Gelaufene Fernauktion Plakat
3 000 HUF
0 HUF
"Május 1." plakát, jelzett (Oravecz L.), hajtásnyommal, kis gyűrődésekkel, sérüléssel, 66,5x47,5 cm