Dobi István: A parasztság jövője a szövetkezet. Bp., 1955, Mezőgazdasági Kiadó. Első kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A szerző által Grubics István országgyűlési képviselő részére DEDIKÁLT példány. + Grubics István képviselő részére szóló igazolás az Interparlamentáris Unió tagdíjának befizetéséről