Prohászka Ottokár: Föld és ég I-II. köt. Kutatások a geológia és theológia érintkező pontjai körül. I-II. köt. Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái III-IV. köt. Bp.,[1927],Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.