Kálmán Károly: Dávid király zsoltárkönyve. Bp., 1909, Szent István Tár... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~1000019/Kalman-Karoly-David-kiraly-zsoltarkonyve-Bp-1909-Szent-Istvan-Tarsulat-Kiadoi-felvC3~II2670253
2670253
17253
421
4200
Books: Religion
Beschreibung: Kálmán Károly: Dávid király zsoltárkönyve. Bp., 1909, Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötés, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
: karap_norbert