15169.
421. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Pereházy Károly: A városliget. Bp., 1978, KépzÅ‘művészeti Alap. Diósy Antal akvarelljeivel és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.