15196.
421. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
900 HUF
2,43 EUR, 2,65 USD
Magyarország útikönyv. Szerk.: Boldizsár Iván. Bp., 1955., IBUSZ. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált, közte illusztrált kétoldalas Balaton-térképpel is. Kiadói egészvászon-kötés.